COOKIES: Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím
Aktuality

PF 2021

16. 12. 2020 | Kateřina Hájková

Vážení členové, dovolte nám, abychom Vám jménem golfového klubu poděkovali za Vaši přízeň v roce 2020. Odcházející rok byl pro nás všechny velmi náročný a my si velmi vážíme, jak jsme společně zvládli komplikovanou situaci, která nás stále provází. Rádi bychom Vám i Vašim blízkým touto cestou popřáli radostné prožití vánočních svátků v kruhu nejbližších, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce. Letos více než kdy jindy všichni spoléháme na to, že Vánoce budou časem zázraků, nadějí i splněných přání. Ať radostné poselství Vánoc naplní Vaše srdce a přetrvá po celý nový rok 2021.

Sezóna 2020 na Golf Resortu Karlštejn končí v neděli 29.11.

26. 11. 2020 | Kateřina Hájková

Hřiště Golf Resort Karlštejn bude od pondělí 30.11. uzavřeno. Počasí nám už nedovoluje pustit nadšené golfisty a golfistky na hřiště. Situaci komplikují hlavně noční mrazíky a dopolední mrazivá mlha. Sezóna to letos byla moc hezká, hřiště bylo v perfektní kondici. Zbývá jen dodat, že se na Vás všechny moc těšíme zase za pár měsíců.

Flajty mohou být opět až čtyřčlenné

22. 11. 2020 | Kateřina Hájková

Na základě vyjádření právní komise ČGF se s účinností od pondělí 23. listopadu počet hráčů ve flajtu vrací na max. 4 osoby. Ostatní omezení zůstávají v platnosti (uzavření recepce apod.). Flajty si rezervujte telefonicky na +420 602 248 424. Stanovisko Právní komise ČGF k opatřením, která vejdou v platnost 23. listopadu 2020.

V listopadu green fee za 1.000,-Kč

16. 11. 2020 | Kateřina Hájková

Využijte podzimní nabídku Golf Resortu Karlštejn a hrajte v listopadu za 1.000,-Kč (18 jamek). Objednávejte telefonicky na recepci +420 602 248 424.

Dopis členům klubu

13. 11. 2020 | Kateřina Hájková

Vážení členové klubu, dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň v letošním nelehkém roce. Sezóna se blíží ke konci, byla opravdu zvláštní a mnohým přinesla spoustu nečekaných výzev. I golfu se dotkla některá vládní opatření a poznamenala tak nemalou měrou finanční situaci hřiště. Věříme, že s námi budete souhlasit, že se to na kvalitě hřiště neprojevilo. Jsme pyšní na to, jak se nám vždy podařilo mít greeny perfektně připravené. Věřte, děláme to pro Vás s radostí. Jako bonus jsme pro Vás připravili malý dárek v podobě nově natočeného videa, kterým si můžete připomenout nezapomenutelné chvíle strávené na našem úchvatném golfovém hřišti. Video můžete sdílet s Vašimi známými, spoluhráči nebo kolegy a pochlubit se Vaším hřištěm.

Video: Golf Resort Karlštejn

5. 11. 2020 | Kateřina Hájková

O golfovém hřišti Golf Resort Karlštejn bylo natočeno již několik videí, ale stále jsme se nemohli zbavit pocitu, že žádné z těchto videí nezachytilo krásu tohoto malebného hřiště v plné kráse. Podívejte se na nové video. Doufáme, že ho zhlédnete jako my, jedním dechem. Mimochodem při přípravě videa se natočilo tolik krásných záběrů, že jsme se rozhodli připravit i delší verzi. Ta bude připravena ještě před Vánocemi.

Hřiště
ZAVŘENO
1-9 / A
ZAVŘENO
10-18 / B
ZAVŘENO
19-27 / C
ZAVŘENO
Recepce
ZAVŘENA
Driving range
ZAVŘENA
Restaurace
ZAVŘENA