PAR18

AKCE PAR18


Zahraj par na jamce č.18 a získej voucher na další hru

Pro letošní golfovou sezónu jsme připravili zajímavou akci, která hráče odmění za šikovnost nebo štěstí ve hře. Přijďte si zahrát na Golf Resort Karlštejn a pokud se Vám podaří zahrát PAR na jamce č.18, dostanete od nás voucher na další hru (18 jamek) ZDARMA.

Aby mohl hráč voucher získat, musí jít ve flajtu s minimálně dalšími dvěma hráči. Více v podmínkách soutěže.

Jamka č.18 je delší čtyřparová jamka (373m ze žlutých odpališť) s rozsáhlým a obtížným greenem. První rána nemá skoro žádný doběh, protože hrajete proti mírnému stoupání. Druhá rána na green tak bývá obvykle velmi dlouhá. Překonat je potřeba bunkery, které po obou stranách chrání green.

Nezastíráme, že se jedná o obtížnou jamku, ale pokud se vám poštěstí zahrát PAR, odnesete si voucher na hru ZDARMA (18 jamek). Tento voucher je na jméno (nepřenosný) a je platný 12 měsíců od jeho vydání.

Rezervujte si teetime na +420 602 248 424.

Těšíme se na Vás

Golf Resort Karlštejn
Email: info@karlstejn-golf.cz
Rezervace: +420 602 248 424

Podmínky soutěže


Hráč má nárok na získání voucheru za PAR na jamce č.18 pouze tehdy, jestliže má zaplacené plné fee na recepci nebo na teetime nebo se účastní turnaje ze série Golf Channel Open 2021. Nevztahuje se na hráče, kteří hradí fee přes slevové karty jako např. ČGK apod.

Hráč musí jít ve flightu s minimálně dalšími dvěma hráči.

Podmínkou je dodržet předepsané odpaliště ve vztahu k HCP hráče (bílá odpaliště od HCP 7,0). Pokud hráč startuje v turnaji, platí odpaliště předepsaná turnajem.

Hráč musí nahlásit dosažení PARu na jamce č.18 nejpozději do konce hracího dne osobně na recepci Golf Resortu Karlštejn.

Jamka je monitorována kamerami a pracovník recepce může odepřít vydání voucheru v případě, že kamerový záznam prokáže jiný než nahlášený výsledek.

Voucher je vystavován na jméno a lze využít pouze hráčem, který voucher získal.

Informace o dosažení PARU hráčem (jméno+foto hráče s voucherem) může být využito pro marketingové účely na webu GRK a sociálních sítích.

Vydaný voucher má platnost 12 měsíců.