Partnerství

Partnerská hřiště

Vážení členové Golf Rezortu Karlštejn

Od roku 2021 si Vám k Vašemu řádně zaplacenému členskému poplatku na Karlštejně, dovolujeme nabídnout zvýhodněné ceny green fee na následujících partnerských hřišťích. Než se na některé z hřišť vydáte, přečtěte si prosím pečlivě informace uvedené níže.

Veškeré uvedené slevy jsou platné pouze pro členy Golf Resort Karlštejn, po předložení platné členské karty na daný rok/hrací sezonu. Slevy lze využít pouze na hrací karty vystavené na jméno hráče, nikoliv na přenosné firemní karty bez jména hráče! Podmínkou získání klubové karty je řádně uhrazený hrací poplatek na daný rok/hrací sezonu.

Slevu nelze kombinovat s žádnými dalšími slevovými kupony, nebo akcemi, platí na ceny uvedené v pultovém ceníku každého hřiště. Slevy nelze uplatňovat při turnajích, nebo jiných speciálních akcích.

Slevy na green fee se u jednotlivých hřišť mohou lišit. Jsou vždy uvedeny níže, u každého hřiště.

Rezervaci TeeTime si musíte udělat předem. Tato dohoda Vám nezaručuje přednost v rezervaci TeeTime.

Členové GRK se nestávají členy zmíněných hřišť a nemají nárok na ostatní členské výhody na těchto hřištích.

Věříme, že těchto výhod rádi využijete a zpříjemní Vám tak Vaše golfové dny.

ZALA Springs Golf Resort, Maďarsko

Jedinečný golfový zážitek zaručuje 18jamkové mistrovské golfové hřiště je 6351 m dlouhé (PAR 72) postavené v úchvatné krajině přírodní rezervace, obklopené vinicemi a jezery. Zaujme jak profesionály, tak amatéry. Designérem hřiště je jeden z nejlepších světových designérů Robert Trent Jones Jr., jehož vynikající kariéra trvá více než čtyři desetiletí. Členové GC Karlštejn: 20% slevu na gree fee 18, nebo 9 jamek, dle platného ceníku zde

Golf Dobrouč, Česká republika

Sportovní, 18ti jamkové hřiště se rozkládá na 65 hektarech zvlněné krajiny podhůří Orlických hor. Hra golfistu provede údolími mezi lesy a na výše položených jamkách nadchne krásnými výhledy. Golf Dobrouč je rodinným projektem, pro který se nadchl Petr Kolář se svou ženou Hankou. Jejich obdiv k malebné krajině a záliba v golfu dala vzniknout tomuto golfovému hřišti pod vedením golfového architekta MgA Jakuba Červenky. K realizaci jejich krásného snu se připojila jejich mladší dcera Petra Rychetská. Členové GC Karlštejn: 20% slevu na gree fee 18 jamek, dle platného ceníku  Golf Dobrouč ceník